Fotorun internetové fotosoutěže

+420 777 756 772 info@fotorun.cz
Nezávazná
poptávka

Tak a jsme o krok dál...


Projevili jste zájem o naši fotosoutěž a na této stránce se dozvíte vše potřebné. A kdyby ne, tak nám napište!

Fotosoutěž je vždy tvořena vždy alespoň z části na míru, není možné si ji postavit samostatně. Jakmile je připravena, je díky administraci možné kompletně řídit její průběh. Fotosoutěž je služba, pro kterou jsme připravili několik základních balíčků. Ty jsou popsány níže.
Další funkce na míru rádi doprogramujeme.

Položky Pohár Mistrovství Olympiáda
Grafika na míru [1] ano ano ano
PPC kampaň [2] ne ano ano
Zajištění akce na klíč [3] ne ne ano
Kompletní funkce [4] ano ano ano
Cena 25 000 Kč 50 000 Kč od 80 000 Kč

 • Demo ukazuje aplikaci, jak nikdy vypadat nebude 🙂. Nachystáme vám vlastní grafiku – pozadí, hlavičku, barvy, tlačítka. Prostě tak, aby vše sedělo k základní identitě vaší firmy.
 • Zajistíme, aby se fotosoutěž dostala k cílové skupině. Nachystáme reklamní sdělení a nakoupíme reklamu za 20 000 Kč.
 • Ikdyž je aplikace spolehlivá, pravidla neprůstřelná, ceny skvělé a my zajistíme odpovědi na technické dotazy, vždy se hodně lidí doptává na vše možné. Můžeme vám tedy zajistit kompletní komunikační servis včetně oznámení startu soutěže, komunikaci o soutěži v průběhu až po vyhlášení výherců a nachystání reportu pro vedení firmy či klienta.
 • Aplikace umí vše, co můžete vidět v demo verzi a co je popsáno níže. Pro náročnější klienty je možné doprogramovat další funkce.
 • Hosting aplikace

  Aplikace potřebuje někde běžet. Nejlépe jí je na našem serveru, kde zvládne i velkou zátěž. Provoz je tedy zdarma po celou dobu a aplikace je většinou dostupná i měsíc po skončení.

  Počet přístupů

  Počet návštěv aplikace není omezen, každý den provozu sem může přijít jakékoli množství uživatelů.

  Počet uživatelů

  Nijak neomezujeme počet zapojených soutěžících ani hlasujících. Může jich být 100 nebo i milion. Na většinu z nich získáte kontakt, tak ať je jich co nejvíc!

  Technická podpora

  Administrace je postavena tak, aby bylo možné spravovat uživatele, vyhlašovat vítěze, případně upravovat texty a podobně. Kdyby se náhodou někde něco rozbilo nebo někomu něco nefungovalo, jak má, jsme tu od toho, abychom to prověřili a případně vyřešili. Většinou to zvládneme do druhého pracovního dne.

  Export e-mailů

  Každý zapojený uživatel používá pro přístup svůj login do Facebooku. Spolu s tím nám předává e-mail, aby mohl obdržet informaci o výhře. Někdy nemá svůj e-mail ověřený, tak se jej na něj pro jistotu v aplikaci zeptáme. Ptáme se také na povolení informovat o vašich dalších akcích a možnost použít data pro e-mailing, remarketing apod.

  Optimalizace pro mobilní zařízení

  Aplikace je plně responsivní, takže na telefonech i tabletech lze pohodlně nahrávat fotky a dávat hlasy. Umístění přímo na Facebook (záložku) nedoporučujeme, protože Facebook zde mobilní zařízení nepustí. Proto doporučujeme vždy mít soutěž na webu.

  Umístění na webu

  Soutěž je optimální mít na svém webu. Třeba na subdoméně soutez.vašedoména.cz. Stačí na nás tuto subdoménu nasměrovat a je to. Aplikace tak bude funkční i na mobilních zařízeních, kterých bývá u podobných soutěží nad 50%.

  Pravidla

  Připravili jsme pro vás pravidla, které mají za cíl jedno, a to abyste mohli soutěž kdykoli změnit a soutěžící vás za to nemohli popotahovat. Ale pozor! Není dobré je příliš dráždit 🙂.

  Boost it stránka

  Toto je specifikum naší aplikace. Soutěžící je na speciální stránce motivován, aby ji ideálně každý den soutěže navštěvoval a sdílel. Za to je odměňován bonusovými body. Je zde také možné zadávat promokódy, které vám na začátku aplikace nachystáme a které můžete je dávat na sociální sítě, natisknout na letáky nebo poslat newsletterem. Pomocí kodů je také možné odměňovat soutěžící v průběhu.

  Odhalování podvodníků

  Soutěžící jsou občas schopní udělat cokoli, dokonce i podvádět (ikdyž to není jednoduché). Máme vyvinutý mechanismus, který kontroluje ip adresy, facebookové profily, podezřelé chování na základě geolokace apod. Můžete proto požádat o prověření a my podvodníky zařízneme!

Časté dotazy

JAKÝ JE ROZDÍL MEZÍ SBÍRÁNÍM HLASŮ A BODŮ?

U bodů je aktivní boost it stránka a uživatel má možnost svou aktivitou soutěž více šířit. Jde o návštěvu aplikace, sdílení, uplatnění propagačních kódů a podobně. U hlasů jde jen o hlasy.

CO KDYŽ V SOUTĚŽI NĚKDO PODVÁDÍ?

Můžete daného člověka ze soutěže vyloučit a zablokovat jej. V případě, že to není patrné z administrace, můžete nás požádat o celkovou kontrolu databáze a my nekalou aktivitu prověříme. Vždy je ale dobré zvážit, jaké to bude mít důsledky pro soutěž a jestli tím své fanoušky spíš nenaštvete.

CO SE DĚJE SE ZÍSKANÝMI DATY, KDE SE SKLADUJÍ?

Všechna data jsou umístěna na našem zabezpečeném serveru. Dle našich obchodních podmínek i dle obecných zákonů pro nás platí mlčenlivost a nesmí se dostat k nikomu jinému.

JE APLIKACE PO ZAKOUPENÍ NAŠE?

Součástí není zdrojový kód. Aplikace je poskytována jako služba po omezenou dobu. Za nižší poplatek je ale možné kdykoli její znovuspuštění.

POTŘEBUJEME DOPROGRAMOVAT NĚJAKÉ FUNKCE NAVÍC, JAK POSTUPOVAT?

Ideálně popsat, jak byste si danou funkci představovali, nebo alespoň co je cílem. My pak navrhneme řešení. Programování na míru většinou zabere několik dní nebo týdnů. Proto je vhodné všechno naplánovat v dostatečném časovém předstihu.

CO KDYŽ SI SOUTĚŽÍCÍ STĚŽUJÍ?

Většinou si stěžují, že něco nefunguje. Aplikace splňuje aktuální standardy a je spolehlivě funkční na většině zařízení a prohlížečů. Může se ale stát že, z jakéhokoli důvodu něco nemusí pár soutěžícím fungovat. Doporučujeme vždy zkusit jiný prohlížeč, telefon, počítač či tablet. Komunikace s fanoušky probíhá většinou na profilu na Facebooku, kde se soutěž propaguje. Je to tedy na vás nebo na vašem správci. My vám poskytneme dle potřeby relevantní odpovědi, když nebudete vědět. Na stížnosti je třeba se připravit, lidé jsou nespokojení se vším možným, že mají málo bodů, že nevyhráli, i že je venku škaredě 🙂.

MUSÍ BÝT APLIKACE UMÍSTĚNÁ NA WEBU?

Není to nutné, ale je to nejlepší volba. Především z pohledu plné funkčnosti na mobilních zařízeních. Pro aplikaci můžete mít samostatnou doménu nebo subdoménu. Soutěž tak může běžet na soutez.vašedoména.cz nebo třeba na pivnisoutez.cz nebo nandejmi.to 🙂

MUSÍ MÍT SOUTĚŽÍCÍ ÚČET NA FACEBOOKU?

Ano, je to povinnost. Díky facebookovému účtu je registrace do soutěže velmi jednoduchá a soutěžící nebo hlasující je tím také ověřen. Snižuje se tak riziko podvodných vícenásobných registrací. A soutěžící i hlasující může soutěž rovnou optimálně šířit dál.

JE MOŽNÉ NEZOBRAZOVAT POČET HLASŮ NEBO BODŮ V PRŮBĚHU?

Ano, pokud to z nějakého důvodu nechcete, je to možné. Vhodné to bývá, hlavně pokud soutěž trvá delší dobu, a noví účastníci vy mohli být demotivovaní počtem bodů, které mají soutěžící na prvních místech.

NAŠEL JSEM NA INTERNETU LEVNĚJŠÍ FOTOSOUTĚŽ. PROČ PLATIT VÍCE?

Pokud na to máte čas, prostor a rozumíte tomu, může to být vhodná volba. Když chystáme aplikaci, děláme to na míru a dostanete přístup k víceméně hotové soutěži připravené ke spuštění. Neposkytujeme službu pro stovky nebo tisíce klientů, proto je možné konkrétní aplikaci poupravit a rozšířit dle potřeb. Nejsme limitováni nutností každou úpravu provádět globálně pro všechny klienty, jako to bývá u hromadně pronajímaných řešení.